09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu

Zolan, Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu

Haber Merkezi - 6 Temmuz 2022 Çarşamba - 13:46 Zolan, Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, düzenlediği halk gününde vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pandemi döneminde ara verilen halk günü buluşmalarını yeniden başlattı. Halkla ilişkiler bölümünde randevusuz görüşen Zolan, vatandaşın yaşadığı sorunlara ilişkin şikayetlerini ve isteklerini tek tek dinledi.

Halk günü buluşmalarını yeniden başlatmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Zolan, “Salgın sebebiyle yaklaşık 2 yıldır gerçekleştiremediğimiz halk günümüze yeniden başladık. Bizler, insanlarımızın sorunlarını çözmek, taleplerini yerine getirmek için gece gündüz gayret ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Burada vatandaşlarımız istek, öneri ve sorunlarını anlatmasının yanında bizlere görüşleriyle de destek veriyor. Katılım sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

Denizli’de sürekli vatandaşlarla bir arada bulunduklarını, ancak halk gününün çok özel olduğunu ifade eden Zolan, “Halk günümüze gelen vatandaşlarımız randevu almaksızın dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Biz de vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Denizli’mizin daha güzel hale gelmesi, insanlarımızın daha mutlu olması için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.