27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, ilçe gezilerine Güney ile devam...

Zolan, ilçe gezilerine Güney ile devam etti

Haber Merkezi - 1 Ekim 2021 Cuma - 10:59 Zolan, ilçe gezilerine Güney ile devam etti

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe gezilerini Güney ziyaretiyle sürdürdü. Parke taşı döşeyen Zolan, vatandaşlarla sohbet etti

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bir dizi ziyaret ve program için Güney ilçesine gitti. Zolan’a ziyaretine Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan, AK Parti Güney İlçe Başkanı Süleyman Tombal, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Seval Gebeş ve Ömer Faruk Özer eşlik etti.

Ziyaretindeki ilk durağı Güney Belediyesi olan Zolan, Denizli’nin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte Güney ilçesinde uzun yıllardır çözüm bekleyen sorunlara el attıklarını, 2014 yılından itibaren Güney’in sorunlarını ilçe belediyesiyle el ele vererek ortadan kaldırmaya gayret ettiklerini söyledi.

“GÜNEYİMİZE HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM”

Altyapısı, üstyapısı, yolları, parkları, restore edilen binalarıyla birçok güzelliği ortaya çıkardıklarını kaydeden Zolan, “Hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz. Güney ilçemizin başta Güney Şelalesi olmak üzere kendine ait birçok güzellikleri var. Kaliteli üzüm üretimi, son zamanlarda revaçta olan kekik üretimi başarıyla devam ediyor. Güneyimiz tarımı, kültürü, ekonomisi kısacası her yönüyle güzelleşiyor, gelişiyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Güneyimize hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Meclis üyelerimiz ve tüm teşkilatımızla birlikte inşallah bundan sonra da Güneyimizin sorunlarını çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Haberin DevamıReklam

KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEDİ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Başkan Zolan daha sonra meclis üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yaptı. Esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Zolan, bir süre vatandaşlarla sohbet edip, dertlerini dinledi, ilçedeki oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Yeni Mahallede Denizli Büyükşehir Belediyesinin döşediği kilit parke taşı çalışmalarını inceleyen Zolan, burada işçilerle birlikte bir süre kilit parke taşı döşedi.

Daha sonra AK Parti Güney İlçe Teşkilatında ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla buluşan Zolan, MHP Güney İlçe Başkanı Hakan Ertekin ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret etti.

Mahalle muhtarlarının istek ve önerilerini dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ayrıca ilçede görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile bir araya geldi.