09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Çivril’de incelemelerde bulundu

Zolan, Çivril’de incelemelerde bulundu

Haber Merkezi - 19 Temmuz 2022 Salı - 09:56 Zolan, Çivril’de incelemelerde bulundu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Çivril ilçesinde incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden Zolan, istek ve sorunlarını dinledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, gerçekleştirilen hizmet ve yatırımları yerinde görmek üzere Çivril’e gitti. Zolan’ın ilçe gezisine Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve Serhat Akbulut ile muhtarlar katıldı.

İlk olarak Koçak Mahallesi’ni ziyaret eden Zolan, daha sonra Tuğlu, Bucak, Yalınlı, Karamanlı, Ömerli ve mahallelerine gitti. Büyükşehir Belediyesince gerçekleştirilen kilit parke taşı döşeme çalışmaları ile yollardaki sathi kaplama çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılanan Zolan, Ömerli Mahallesi’nde açıklamada bulundu. Zolan, “Bu bölgenin maalesef üstyapısı yapılmamıştı. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak buranın üstyapısının yüzde 90’ını tamamladık. Artık kimsenin ayağı yazın toza, kışın çamura değmeyecek. Biz söz vermiştik. Denizli merkezdeki hizmet kalitesi neyse her yerde bu olacak demiştik. Bu hedefle çalışmalarımız sürdürüyoruz. Her geçen gün insanlarımın taleplerini yerine getirme konusunda gayret ediyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Bunun yanında 20 kilometrelik Çivril-Irgıllı arası yolun ilk 10 kilometresinde başladıkları sathi kaplama asfalt yapım çalışmasının sürdüğünü kaydeden Zolan, bu yatırımın da çok önemli olduğunu, yolun dar ve dalgalı olmasının kaza açısından risk barındırdığını söyledi.

Farklı yerdeki herkesin aynı standartlarda hizmet alıp yaşamasını arzu ettiklerini belirten Zolan, “Denizlimizin her ilçesinde ve her mahallesinde aynı hizmet kalitesi olmasını hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için de tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte gayret gösteriyoruz. Denizli’miz artık bugün Türkiye’de örnek gösterilen bir şehir. İnşallah sorunları bitirerek daha farklı noktalara doğru yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.