17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Çivril daha güzel olacak

Zolan: Çivril daha güzel olacak

Haber Merkezi - 1 Eylül 2021 Çarşamba - 12:39 Zolan: Çivril daha güzel olacak

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesini ziyarette vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükşehir statüsüne geçilmesinin ardından Çivril’de hizmet destanları yazdıklarını söyleyen Zolan, “Çivrilimiz daha da güzel olacak” dedi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir dizi ziyaret ve program için Çivril’e gitti. Zolan’a bu ziyaretinde Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer ve daire başkanları eşlik etti. İlçe merkezinde eş yerlerine giren, yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Zolan, istek ve dertlerini dinledi.

Çivril Belediyesini ziyaret eden Başkan Zolan’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Belediye Başkanı Niyazi Vural, ilçede gerçekleştirilen çalışma ve yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

“ÖNEMLİ SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ”

Zolan ise, Çivril’in pek çok güzelliği bir arada barındıran ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir ilçe olduğunu, Çivril ve Denizli için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Büyükşehir statüsüne geçilmesinin ardından 7 yılda Çivril Belediyesi ile bir çok önemli sorunları çözdüklerini, ilçede hizmet destanları yazdıklarını ifade eden Zolan, “Çivrilimizde çok şükür hayatı olumsuz etkileyen bir sıkıntımız kalmadı. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çivrilimiz daha da güzel olacak. Çivril bizim için çok önemli, merkezden sonra en büyük ilçemiz. Belediye Başkanımız, meclis üyelerimiz, ilçe teşkilatımızla, bütün çalışma arkadaşlarımızla birlikte Çivrilimize gece gündüz hizmet ediyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

“ÇİVRİL ÇOK GÜZEL HİZMETLER ALDI, ALMAYA DEVAM EDECEK”

Çivril ilçesinde bugüne kadar çok güzel hizmetlere imza attıklarını kaydeden Zolan, “Allah’ım yolumuzu açık etsin. İnşallah yarınımız bugünden daha güzel olsun. Çivrilimiz güzel hizmetler aldı, bundan sonra da almaya devam edecek. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, bakanlarımızın destekleriyle Büyükşehir Belediyemiz ve Çivril Belediyemiz tarafından, Çivril çok güzel hizmetler aldı, almaya da devam edecek. Çivrilimiz bu güzelliklerle güçlenerek yoluna devam edecek” diye konuştu.

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vefat eden önceki dönem AK Parti Çivril İlçe Başkanı Sezai Boran’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Zolan, daha sonra da ilçede faaliyet gösteren meslek oda başkanlarıyla bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Zolan, ilçe programı kapsamında AK Parti Çivril ilçe, ana kademe, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile mahalle başkanlarıyla da bir araya geldi. MHP Çivril İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret eden Zolan, muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Gece geç saatlere dek süren program kapsamında Başkan Zolan son olarak Çivril’de görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile buluşarak çalışanlarla bir süre sohbet etti.