Zolan, çiftçi kadınlarla bir araya geldi – D20Haber
02.03.2024, Cumartesi
6 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, çiftçi kadınlarla bir araya geldi

Zolan, çiftçi kadınlarla bir araya geldi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Aralık 2023 Pazartesi - 15:43Güncelleme: 11 Aralık 2023 Pazartesi - 15:43
Zolan, çiftçi kadınlarla bir araya geldi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel programda çiftçi kadınlar ile bir araya geldi. Zolan, “Birlikte aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yok” mesajını verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği kutlama programlarına devam ediyor. Bir düğün salonundaki programa Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Kadın Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve kadınlar katıldı.

100. yıl coşkusunun doyasıya yaşandığı programda ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçısı Ahmet Algün, kahramanlık türküleri seslendirdi.

Daha sonra Başkan Osman Zolan’ı Türk bayrakları ile karşılayan kadınlar hep birlikte 10. Yıl Marşı’nı söyledi.

Burada davetlilere seslenen Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak Cumhuriyet’in 100. yılını güçlü bir şekilde kutladıklarını söyleyerek, davetlerine icabet eden kadınlara teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlar, çocuklar ve kente yönelik pek çok projeyi hizmete aldıklarını belirten Başkan Zolan, “Denizlimizi gerçekten bugün parmakla gösterilen bir noktaya getirdik. Sadece benim çalışmam değil, esas olan sizlerin desteğiyle bu çalışmaları yapmış olmamız. Denizlimizde taş üstüne taş konulduysa, birçok güzellikler yapıldıysa Allah’ın izniyle birlikte başardık. Bundan sonra yine bir ve beraber olarak Denizlimizi daha ileriye ve güzele götürmek için gayret sarf edeceğiz. Birlikte olduğumuz sürece aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur” dedi.