24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Çalışan ve üreten kadınlar bizim...

Zolan: Çalışan ve üreten kadınlar bizim için çok önemli

Haber Merkezi - 21 Eylül 2021 Salı - 11:23 Zolan: Çalışan ve üreten kadınlar bizim için çok önemli

Kent Konseyi Kadın Meclisi’nce düzenlenen Cankurtaran Yaz Kampı'nın finalinde kadınlarla bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Çalışan, üreten, ekonomiye katkı sağlamaya gayret gösteren hanım kardeşlerimiz bizim için çok önemli” dedi.

A- A+

Cankurtaran Mesireliği’nde düzenlenen programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ile Kadın Meclisi üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi Mikrokredi Ofisi üyesi girişimci kadınlar ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Fatih Sosyal Etkinlik Merkezi’nde aşçı çıraklığı kursuna katılan kadınlar katıldı. Salgın nedeniyle uzun süredir bir araya gelemediklerini ifade eden Zolan, buluşmadan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti. Kadınların önünü her alanda açmak için çalıştıklarını belirten Zolan, “Çalışan, üreten, ekonomiye katkı sağlamaya gayret gösteren hanım kardeşlerimiz bizim için çok önemli. Bugüne kadar sizlere elimizden geldiğince destek olmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da aynı anlayışla birlikte yürüyüşümüz devam edecek inşallah” diye konuştu.

“TÜM İMKÂNLARIMIZI SEFERBER EDİYORUZ “

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak kadınlara yönelik hazırlanan birçok proje ve çalışma yaptıklarını dile getiren Zolan, şöyle konuştu: “Hanım kardeşlerimizin daha da gelişmelerine katkı sağlamak, iş yapmak isteyenlerin önünü açmak, spor yapmak isteyenlere imkan vermek, kültür-sanatla, el sanatlarıyla ilgilenmek isteyenlere destek vermek, kısacası arzu ettiğiniz her şey için Büyükşehir Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik, etmeye de devam ediyoruz. Şunu net olarak söyleyeyim; Sizlerle yaptığımız projeler her zaman başarıya ulaşıyor. Bu projelere çok yoğun ilgi gösteriliyor, ısrarla takip ediliyor ve birçok güzellikler ortaya çıkıyor. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler bizim için çok değerlisiniz, iyi ki varsınız, iyi ki beraberiz.”

EN BÜYÜK TEŞEKKÜR KADINLARA

Kent Konseyi’nin kadınlara yönelik pek çok projeyi sürdürdüğünü kaydeden Zolan, “Projelerimizde Kent Konseyimizin çok emeği var ama en büyük teşekkür size. Sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından programa katılan kadınlarla bir süre sohbet eden Zolan, kadınların soruları yanıtladı, istek ve önerileri dinledi.