Zolan: Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak

Zolan: Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Mart 2024 Pazartesi - 14:33Güncelleme: 25 Mart 2024 Pazartesi - 14:34
Zolan: Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ile birlikte Bozkurt ilçesinin geleceğini inşa edeceklerini söyleyerek, “Bozkurt gerçek belediyecilikle tanışacak” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ile bir araya geldi.

Bozkurt ilçesinin eğitim hayatında çok başarılı çalışmalara imza atan Başkan Adayı Bayar’ın belediye başkanlığı için de uygun bir isim olduğunu ifade eden Başkan Zolan, Bozkurt için birlikte el ele gönül gönüle çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağını belirtti.

Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte tüm ilçelerde olduğu gibi Bozkurt’ta da birçok hizmet yaptıklarını anlatan Başkan Zolan, “Bozkurt ilçemizin her köşesine dokunduk, ilçemizin güzelliğine güzellik kattık. Yeni dönemde de inşallah Akif Bayar hocamızla Bozkurt’un tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini ön plana çıkaracak, halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalara imza atacağız. Bozkurt inşallah gerçek belediyecilikle tanışacak” dedi.

“İLÇEMİZİN GELECEĞİNİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ise, 35 yıllık eğitim hayatını daha da ileri taşıyarak bu kez Bozkurt halkının daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmesi için çalışacağını söyledi. Başkan Zolan ile birlikte Bozkurt ilçesinin geleceğine yön verecek projeler gerçekleştireceklerini kaydeden Bayar, öncelikle kapalı pazar yeri, gençlik merkezi, sosyal ve kültürel tesisler başta olmak üzere ilçe belediyesinin sorumluluğunda olup da uzun yıllardır karşılanmayan ihtiyaçları gidereceklerini belirtti.

Bayar, “İnşallah Osman Zolan Başkanımızla Bozkurt ilçemizi tepeden tırnağa yenileyip halkımızı daha kaliteli bir yaşamla buluşturacağız. Bozkurtumuzu gerçek belediyecilikle tanıştıracağız” diye konuştu.