Zolan, Acıpayam’ı ziyaret etti, Çeltek ve Hüsniye köprülerini inceledi – D20Haber
05.10.2023, Perşembe
16 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Acıpayam’ı ziyaret etti, Çeltek ve...

Zolan, Acıpayam’ı ziyaret etti, Çeltek ve Hüsniye köprülerini inceledi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Ağustos 2023 Çarşamba - 12:04Güncelleme: 2 Ağustos 2023 Çarşamba - 12:05
Zolan, Acıpayam’ı ziyaret etti, Çeltek ve Hüsniye köprülerini inceledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Acıpayam’ı ziyaret ederek Çeltek ve Hüsniye köprülerini inceledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki yatırımlarını incelemek üzere Acıpayam’a giden Başkan Osman Zolan’a Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, mahalle muhtarları ve beraberindekiler eşlik etti.

 

İlk olarak Gölcük Mahallesi’ni ziyaret eden Zolan, burada vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Daha sonra sırasıyla Alcı, Yolçatı, Suçatı, Sandalcık, Karaismailler ve Hisar mahallerine giderek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Zolan, Suçatı Mahallesi’nde Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenerek hizmete alınan Dalaman Çayı üzerindeki 46 metre uzunluğundaki Çeltek Köprüsü ile 66 metre uzunluğundaki Hüsniye Köprüsü’nde incelemelerde bulundu.

Çameli –Acıpayam arası ulaşımı sağlayan köprülerin bölge için önemli olduğunu vurgulayan Zolan, kentin 19 ilçesi 616 mahallesinde vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Yıkılmaya yüz tuttuğu için sık sık kazaların yaşandığı köprüleri yenilediklerini kaydeden Zolan, “Güzel karşılama ve ev sahipliği için teşekkür ederim. Bizlere her zaman destek veriyor, yanımızda oluyorsunuz. Allah yolumuzu açık eylesin, inşallah birçok güzellikler yapmayı da nasip etsin. Biz sizleri çok seviyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için de gece gündüz koşturmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik ruhuyla aşamayacağımız engel, ulaşamayacağımız hedef yoktur. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” diye konuştu.