17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Acıpayam’da hizmet destanımız devam edecek

Zolan: Acıpayam’da hizmet destanımız devam edecek

Haber Merkezi - 27 Ağustos 2021 Cuma - 12:27 Zolan: Acıpayam’da hizmet destanımız devam edecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir dizi ziyaretlerde bulunduğu ve muhtarlar ile bir araya geldiği gezisiyle ilgili "Acıpayam bizim gözbebeğimiz, her zaman bize destek olmuştur ve yanımızda sapasağlam durmuştur. Acıpayam'da hizmet destanımız devam edecek" açıklamasını yaptı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bir dizi ziyaret ve program için Acıpayam ilçesine gitti. Zolan’a bu ziyaretinde Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer ile daire başkanları eşlik etti.

Acıpayamlıların yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan Zolan, vatandaşlarla bir süre sohbet edip dertlerini dinledi. Başkan Zolan ilk olarak Acıpayam Belediyesine konuk oldu. Acıpayam Belediye Başkanı Şevkan, ilçelerinde gerçekleştirdikleri hizmet ve yatırımlar nedeniyle Acıpayam halkı adına Zolan’a teşekkür etti. “Denizli Genç 2023” projesi ile geçen salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödül alan Başkan Zolan’ı kutlayan Şevkan, “Bu bir şerefti, onurdu, tarihe düşen bir nottu. Orada gezerken Büyükşehir Belediyemizin standını gördüm, ayrı bir heyecan ve gurur duydum. Çok mutlu oldum” diye konuştu.

“HAYATİ SORUNLARI ORTADAN KALDIRDIK”

Zolan ise, 2014’ten bugüne Acıpayam’da pek çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini anımsatarak, “Hayati sorunları ortadan kaldırdık, diyebiliriz. Acıpayam ilçemizin özelinde birçok yatırımlar yaptık. Bir taraftan Acıpayam Belediyemiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz, her mahallemizin sorunlarını çözdük. Alt yapısı, üst yapısı, su ile ilgili sorunları, arıtma tesisimiz, spor tesislerimiz, parklarımız velhasıl birçok alanda çalışmalar yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımız, hükümet ve tüm bakanların desteği ile Acıpayam’ı daha güzel hale getirdik. Daha yapılması gerekenleri de inşallah çöze çöze yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Haberin DevamıReklam

“ACIPAYAM KADİM BİR İLÇEMİZDİR”

Ziyarette öne çıkan ihtiyaçların planlamasını yapacaklarını kaydeden Zolan, “Allah’ım yolumuzu açık etsin. Acıpayam bizim gözbebeğimiz, her zaman bize destek olmuştur. Her zaman yanımızda sapasağlam durmuştur. Biz de Acıpayamlı hemşehrilerimizi gönül yolculuğunda yol arkadaşı olarak gördük. Bize bakışları doğrultusunda en üstün hizmetlerimizi yapmaya gayret ettik. Bu hizmetlerimize artırarak devam edeceğiz. Acıpayam kadim bir ilçemizdir. Kendi ayakları üzerinde durabilen, büyüyen yapısıyla, insanların güzellikleri ile gelişen bir ilçemizdir” ifadelerini kullandı.

Denizli >Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, daha sonra meclis üyelerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

MUHTARLAR VE PERSONELLE BİR ARAYA GELDİ

İlçede faaliyet gösteren oda başkanlarıyla bir görüşme gerçekleştiren Zolan, ilçe programı kapsamında AK Parti Acıpayam İlçe Teşkilatı yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanlarının katılımıyla toplantı yaptı.

MHP Acıpayam İlçe Başkanı Günday İlhan ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden Zolan, bu arada Acıpayam’da görev yapan muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Acıpayam’da görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile buluşarak çalışanlarla bir süre sohbet etti.