Zolan: Hizmet destanları yazdık – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Hizmet destanları yazdık

Zolan: Hizmet destanları yazdık

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Mart 2024 Çarşamba - 13:03Güncelleme: 27 Mart 2024 Çarşamba - 13:03
Zolan: Hizmet destanları yazdık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışması için gittiği Acıpayam’da ilçenin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceklerini belirterek, “Bugüne kadar el ele gönül gönüle hizmet destanları yazdık” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ilçe ziyaretleri kapsamında Acıpayam’da hemşehrileriyle buluştu. Başkan Zolan’a Cumhur İttifakı’nın AK Partili Acıpayam Belediye Başkan Adayı Fikret Gümüş, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İsmail Akyol ve beraberindekiler eşlik etti.

 

İlk olarak Acıpayam ilçesinin Alcı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Zolan, daha sonra Gölcük, Akşar, Kelekci ve Eskiköy mahallelerini ziyaret etti.

İlçe merkezinde de esnaf ziyaretlerinde bulunan ve pazar yerinde vatandaşlarla sohbet eden Zolan, Acıpayamlıların ramazanını tebrik etti. Göreve geldiklerinde, “Büyükşehir ile birlikte kimsenin ayağı toza çamura değmeyecek” dediklerini hatırlatan Başkan Zolan, altyapıdan üstyapıya, sosyal ve kültürel tesislerden cenaze ve itfaiye hizmetlerine birçok hizmetin gerçekleştirildiğini,Acıpayam ilçesi için gece gündüz gayret ettiklerini söyledi.

Denizli’nin 19 ilçesi 616 mahallesi için seferber olduklarını kaydeden Başkan Zolan, “İnşallah Acıpayam’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Destek veren tüm hemşehrilerimeçok teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içinde yolumuza devam edelim. Bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel varamayacağımız hedef yoktur. Bugüne kadar yaptığımız işler ortada. Vatandaşlarımızın teveccühü ile aynı anlayış ve heyecanla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bugüne kadar el ele gönül gönüle hizmet destanları yazdık. Yeter mi? Tabi ki yetmez. Daha yapacak işlerimiz, gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var” dedi.