Büyükşehir, Asmalıevler Mahallesi’nde iftar yemeği verdi – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir, Asmalıevler Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

Büyükşehir, Asmalıevler Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Mart 2024 Çarşamba - 11:54Güncelleme: 27 Mart 2024 Çarşamba - 11:55
Büyükşehir, Asmalıevler Mahallesi’nde iftar yemeği verdi

Denizli Büyükeşhir Belediyesi tarafından Asmalıevler Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katılan Osman Zolan, üstyapı çalışmalarının nisan ayı içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Asmalıevler Mahallesi'nde kuruldu. iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İftarın ardından bir konuşma yapan Zolan, çok güzel bir ramazan ayı geçirdiklerini belirterek, vatandaşlarla aynı sofrada buluşmanın bir kez daha mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Asmalıevler Mahallesi’nde yoğun bir altyapı çalışması yaptıklarını kaydeden Zolan, “Gerçekten altyapı zor iş ama bir şehir için olmazsa olmaz projelerden. Çünkü şehrin altyapısı, temeli sağlam olmazsa geleceği de sıkıntılı olur düşüncesiyle içme suyu hatları, kanalizasyon hatları ve yağmur suyu hatlarımızı döşedik” dedi.

Asmalıevler’in altyapısı yapılan son mahalle olduğunu, bu nedenle üstyapısının da bugüne kaldığını söyleyen Zolan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Çok şükür belli bir noktaya getirdik, ihalesini yaptık. Nisan ayı içinde her sokak tamamlanmış olacak. Ben öncelikle sabrınızdan ve desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çünkü altyapı cesaret işidir. Altyapı yapılırken olumsuzluklar yaşanır, üstünü kapattığınızda da hiçbir şey görünmez. Yüzyılın altyapısını, yüzyıl boyunca ihtiyacı karşılayacak bir yatırımı birlikte başardık.Torunlarımızın torunlarının kullanacağız altyapıyı yapmak sizlerin dönemine denk geldi. Sabrınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz de tüm imkanlarımızı seferber ettik ve inşallah üstyapıyı da bir an önce tamamlayacağız.”