21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Çocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

Çocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

Haber Merkezi - 2 Mayıs 2017 Salı - 10:48 Çocuklar şenlikte doyasıya eğlendi

Pamukkale Üniversitesi Yeni Ufuklar Topluluğu tarafından düzenlenen Gülümse Çocuk Şenliği'nde çeşitli ilçelerdeki 4 köy okulundan gelen 263 çocuk, kurulan stantlarda doyasıya eğlendi.

A- A+

Pamukkale Üniversitesi’nde Yeni Ufuklar Topluluğu tarafından Gülümse Çocuk Şenliği düzenlendi. Şenlik için Kocabaş Ahmet Kazak İlkokulu, Honaz Gürlek İlkokulu, Kale Belenköy İlkokulu ve Çivril Yahyalı İlkokulu’ndan Pamukkale Üniversitesi’ne gelen toplam 263 çocuk, topluluk öğrencileriyle birlikte Merkez Yemekhanesi’nde kahvaltı yaptı. Çocuklar, düzenlenen kortej yürüyüşünün ardından Gölbahçe Şenlik Alanı’na geldi. Şenlik alanına kurulan oyun alanlarında müzik eşliğinde doyasıya eğlenen çocuklar, alanda kurulan stantlardan pamuk şeker ve macun alarak, dans etti.

Haberin DevamıReklam

Yeni Ufuklar Topluluğu Başkanı Elif Eryılmaz, altı yıldır sürdürdükleri proje kapsamında okullardaki çocuklara maddi ve manevi destek verdiklerini söyledi. Sene sonu yapacakları gala gecesi çocukların çizdikleri resimleri sergileyeceklerini, ayrıca projeye destek veren sponsorlara da bu vesile ile teşekkür edeceklerini söyleyen Eryılmaz, Yeni Ufuklar Topluluğu olarak çocukların resim ve mektup yazma gibi aktivitelerle hayallerini anlatmalarını sağlamak adına benzer projeler yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)