05.10.2022, Çarşamba
13 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve çocukları...

Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve çocukları ağırladı

Haber Merkezi - 12 Ağustos 2022 Cuma - 12:21 Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve çocukları  ağırladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen Cankurtaran Yaz Kampı, El Emeği Pazarı üyesi kadınları ağırladı.

A- A+

Programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen vedavetliler katıldı. . Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, AFAD, Narkotik Anne ve ŞÖNİM yetkilileri tarafından eğitim ve sunumlar gerçekleştirildi.

Haberin DevamıReklam

Kampta yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Değirmenci, Benim Mahallem Projesi ile bugüne kadar pek çok önemli çalışmaya imza attıklarını dile getirdi. Değirmenci, “Biz kadınlarımızı önemsiyor, seviyoruz. Kadınlar bir işe ‘evet’ diyorsa o işte mutlaka başarı vardır. Bir işe kadın eli değiyorsa bolluk, bereket vardır. Benim Mahallem Projesi ile mahallelerimizde eksik ne varsa tespit edelim, bunları konuşalım, sizlerin isteklerine öncelik verelim istiyoruz. Sizlerin talepleri bizler için baş tacıdır” dedi.

Programa katılan kadınlar harmandalı oynayarak stres atarken, çocuklar da geleneksel oyunlar oynayarak güzel vakit geçirdi.