08.10.2022, Cumartesi
13 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Çağırgan Mahallesi’ne altyapı yatırımı

Çağırgan Mahallesi’ne altyapı yatırımı

Haber Merkezi - 7 Mayıs 2022 Cumartesi - 09:41 Çağırgan Mahallesi’ne altyapı yatırımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) tarafından, Tavas’ın Çağırgan Mahallesi’nde altyapı yatırımları gerçekleştirilecek.

A- A+

DESKİ, atık su hattı bulunmayan Çağırgan’da kanalizasyon şebekesi kurulması için çalışma başlattı. Mahallede ilk kez gerçekleşecek bu çalışmayla 11 bin 700 metrelik kanalizasyon hattı yapılacak.

Ayrıca, eskiyen içme suyu şebekesi de yenilenecek. Mevcut içme suyu boruları, uzun ömürlü polietilen borularla değiştiriliyor. Proje kapsamında toplam 13 bin 250 metre içme suyu hattı döşenecek.

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, DESKİ’nin vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Proje ile Çağırgan Mahallesi’nin çok önemli bir ihtiyacına yanıt vereceklerini belirten Zolan, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tüm imkanlarımızı seferber ediyor, çalışmalarıma aralıksız devam ediyoruz. Allah’ım güç kuvvet verdikçe güzel hizmetlerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Şimdiden Çağırgan Mahallemize, Tavas ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.