08.12.2022, Perşembe
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin yaz spor kurslarında kontenjanlar doldu

Büyükşehirin yaz spor kurslarında kontenjanlar doldu

Haber Merkezi - 21 Haziran 2022 Salı - 15:07 Büyükşehirin yaz spor kurslarında kontenjanlar doldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan yaz spor kurslarına 13 bin 968 kişinin kayıt yaptırdığını söyleyen Başkan Osman Zolan, gösterilen ilgi için teşekkür ederek kursiyerlere başarılar diledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinin 21 farklı branşta açtığı yaz spor kurslarının kontenjanları doldu. 20 Haziran Pazartesi günü saat 08.30’dan itibaren Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi www.denizli.bel.tr ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi, Yenişehir Spor Merkezi ve İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nden kayıt işlemlerini tamamlandı.

Toplam 13 bin 968 kişinin başvurduğu kurslarda en fazla ilgiyi yüzme çekti. 6 bin 500’ün üzerinde başvurunun olduğu kurslar, İncilipınar, Karahasanlı-Çakmak, Kayıhan, Anafartalar-Dokuzkavaklar, Acıpayam, Çivril, Tavas ve Honaz Kapalı Yüzme Havuzu’nda verilecek. yüzme kursunun yeni dönem kayıtlarının ağustos ayında yapılacağı belirtildi.

Haberin DevamıReklam

BAŞKAN ZOLAN’DAN TEŞEKKÜR

Denizli’de 7’den 70’e herkesin spor yapması için çalıştıklarını belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yaz Spor Okullarına yoğun ilgi gösterenlere teşekkür etti. Okulların da tatil olmasıyla spor kurslarına özellikle çocuklar ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza mutluluğu, sağlığı ve huzuru için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Denizli’mizi sporla, sanatla buluşturmak için gayret ediyoruz. Kurslarımıza katılan herkese şimdiden başarılar diliyorum” dedi.