04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin kurslarına katılan 200 gence sertifika

Büyükşehirin kurslarına katılan 200 gence sertifika

Haber Merkezi - 17 Eylül 2022 Cumartesi - 10:57 Büyükşehirin kurslarına katılan 200 gence sertifika

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisince düzenlenen Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik, Sosyal Medya, Finansal Okuryazarlık ve Yabancı Dil Konuşma kurslarına katılan 200 kursiyere sertifikaları verildi.

A- A+

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden ve gençler katıldı.

Birden, burada yaptığı konuşmada,“Biz gençler olarak ne zaman bir şey istesek, her zaman bizi destekleyen, kapılarını sonuna kadar açan, ‘gençlere hep destek, tam destek’ diyen Başkanımız Sayın Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

“SİZLER BU ŞEHRİN GELECEĞİSİNİZ”

Haberin DevamıReklam

Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin kuruluşundan bu yana önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini kaydeden Zolan, eğitimlere katılan tüm gençlere teşekkür etti. Gençlerin kendileri için çok önemli ve değerli olduğunu dile getiren Zolan, “Sizler bu ülkenin, bu şehrin geleceğisiniz. Sizlerin imkan, donanım ve bilginizi ne kadar artırırsak, bu şehrin ve ülkenin geleceği daha da güzel olur. Gençlerimize en üst seviyede destek vermek için çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü imkanımızı gençler için seferber ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Zolan, kursiyerlere katılım sertifikalarını verdi.