Büyükşehirin iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi’nde kuruldu – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi’nde kuruldu

Büyükşehirin iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi’nde kuruldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 14 Mart 2024 Perşembe - 09:54Güncelleme: 14 Mart 2024 Perşembe - 15:04
Büyükşehirin iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi’nde kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Değirmenönü Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katılan Başkan Osman Zolan, mahalle iftarları ile ramazanın güzelliklerini hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi Karaman Kapalı Pazaryeri’nde kuruldu. İftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan adayı Ekrem Başer, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşarak, ramazanlarını tebrik eden Zolan ve eşi, burada hep birlikte dua edip oruçlarını açtı.

 

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

İftar sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Zolan, ramazanın güzelliklerini hep birlikte yaşamak için gayret ettiklerini, iftarların birer gönüller buluşması olduğunu dile getirerek, davetlerini kabul edip kendileriyle buluştukları için tüm vatandaşlara teşekkür etti.

"HİZMET EDEREK BU NOKTAYA GELDİK"

Değirmenönü Mahallesi’nde bulunmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Zolan, “Altyapısıyla, üstyapısıyla, parklarıyla birçok güzellikler inşa ettik çok şükür. Sadece burası değil, tüm mahallelerimize aynı anlayışla gece gündüz hizmet ederek bu noktaya geldik” ifadelerini kullandı.

"YENİ GÜZELLİKLER KAZANDIRMAYA NİYETLİYİZ"

616 mahallenin tamamında gayret ettiklerini ifade eden Zolan, “İnşallah yaptığımız bu işler şehrimizi ileriye götürmüştür, yeni güzellikler kazandırmıştır. Yeni güzellikler kazandırmaya da niyetliyiz, Allahım nasip etsin, yar ve yardımcımız olsun. Ramazan Bayramına hep beraber sağ salim kavuşmayı da Allahım nasip etsin” dedi.

İftarın ardından Zolan, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek istek ve önerileri dinledi.