29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’in iftar sofrası Bahçelievler’de kuruldu

Büyükşehir’in iftar sofrası Bahçelievler’de kuruldu

Haber Merkezi - 29 Mayıs 2018 Salı - 13:04 Büyükşehir’in iftar sofrası Bahçelievler’de kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede gerçekleştirdiği iftar sofrası Bahçelievler Mahallesi'nde kuruldu.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Bahçelievler Mahallesi’nde kuruldu. Bahçelievler Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftara, Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hep birlikte dualar edilip oruçlar açıldıktan sonra vatandaşlara seslenen Başkan Osman Zolan, ramazanın yardımlaşma ayı olduğunu kaydederek, “Ramazanımız mübarek olsun, Allah’ım tutmuş olduğumuz oruçları kabul eylesin. Büyükşehir Belediyesi olarak sizlerle aynı sofrada olmak istedik. Birliğimiz daim olsun. Allah’ım yolumuzu açık etsin” dedi. Bahçelievler Mahallesi’nde süren yatırımlara değinen Başkan Osman Zolan, “Başta altyapı olmak üzere birçok yatırımımız devam ediyor. Sizlerin vermiş olduğu emanete sahip çıkabilmek, sizlerin güvenine layık olabilmek için yapıyoruz” dedi.

Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu ise, vatandaşların ramazan ayını tebrik etti. Ramazanoğlu, “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise ebedi kurtuluş olan bu mübarek ramazan ayının neredeyse ortasına geldik. Önümüzde Kadir Gecesi ve bayramımız var. Şimdiden ailenizle mutlu bir şekilde geçirmenizi diliyor ve kutluyorum.