25.05.2022, Çarşamba
18 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’in iftar sofrası Bağbaşı Mahallesi’nde kuruldu

Büyükşehir’in iftar sofrası Bağbaşı Mahallesi’nde kuruldu

Haber Merkezi - 7 Nisan 2022 Perşembe - 12:14 Büyükşehir’in iftar sofrası Bağbaşı Mahallesi’nde kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesince Bağbaşı Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi.

A- A+

İftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki,davetliler ve mahalle sakinleri katıldı. İftarın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Zolan, güzel bir atmosfer olduğunu belirtti. Zolan, “Vatandaşlarımız sağolsunlar davetimizi kabul edip geldiler. Bizi mutlu ettiler, sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten bugün Bağbaşı’nda ayrı bir güzellik yaşadık. Coşkuyu, güzelliği, kardeşliği, birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadık. Allah’ıma bu güzelliği yaşattığı için sonsuz hamdediyorum. İnşallah daha güzel günleri Allah’ım bizlere nasip etsin” dedi.

 

“BU BULUŞMA GERÇEKTEN GÜÇLÜ OLDU”

Birlikte yapılan iftarları özlediğini belirten Zolan, “Birbirimizi ve beraber iftar yapmayı özlemişiz. Bu buluşma gerçekten güçlü oldu. Sağlık sıhhat, dayanışma içinde hep beraber aynı güzellikleri yaşamayı Allah’ım bizlere nasip etsin. Denizimize çok güzel hizmetler yaptık. İnşallah bundan sonrada güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Tabi bunu Denizli’deki hemşerilerimiz ile tüm kardeşlerimizle birlikte yaptık. İnşallah Denizimiz daha iyiye daha güzele gitsin” diye konuştu.

“BU SOFRADA HUZUR VAR”

Pamukkale Belediye Başkanı Örki ise, “Herkesin evinde, bu sofrada belki yediği yiyeceklerden çok daha güzelleri var. Ancak bu sofralarda ayrıca başka nimetler de var. Huzur var, bereket var, afiyet var, sağlık var, hak var, birlik var, beraberlik var, coşku var, ramazanın neşesi var. Ramazanın üzerimize getirdiği kardeşlik duygusu var” ifadelerini kullandı.

KENT ORKESTRASI SAHNE ALDI

Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı etkinlikleri sürüyor. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin dün akşamki konuğu Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kent Orkestrası konseri oldu. Yunus Emre ilahileri ve semazen gösterileri ile izleyicilerden beğeni topladı.

Etkinlik programlarına https://www2.denizli.bel.tr/userfiles/image/site/Ramazan-Etkinlik-Programi-2022.pdf adresinden ulaşılabildiği belirtildi.