31.10.2020, Cumartesi
13 °C / 19 °C Denizli Hava Durumu

Büyükşehir’in halk günü buluşmalarında 2. yıl

Haber Merkezi - 1 Ağustos 2017 Salı - 17:04 Büyükşehir’in halk günü buluşmalarında 2. yıl

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın, Ağustos 2015’te başlattığı Halk Günü buluşmaları ikinci yılına girdi. İki yılda binlerce vatandaşla bir araya gelen Zolan, "İyi ki Halk Günü'nü başlatmışız" ifadesini kullandı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ağustos 2015’te başlattığı ve aralıksız her ayın ilk salı günü düzenlemeye devam ettiği Halk Günü buluşmalarında, bugün bir kez daha vatandaşlarla bir araya geldi. Gün boyu vatandaşlarla randevusuz bir şekilde bir araya gelen Zolan, Halk Günü buluşmalarını aynı heyecan ve istekle sürdürmeye devam edeceklerini söyledi.

“ARTIK DENİZLİ’DE BİLİNEN BİR SİSTEM VAR”

Denizli’de ilk kez başlattıkları Halk Günü buluşmalarının ikinci yılına ulaşmasının mutluluğunu yaşadıklarını ve bugüne kadar binlerce vatandaşla görüşerek sorunlarına çözüm aramaya gayret ettiklerini belirten Zolan, “Bizim görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Denizli’de bilinen bir sistem var. Her ayın ilk salı günü vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Vatandaşımız ‘acaba bugün Başkan ile görüşebilir miyim?’ kaygısı taşımadan burada bana ulaşabiliyor” dedi.

“RANDEVUSUZ BULUŞMANIN ADRESİ”

Her Halk Günü’nün yoğun bir şekilde geçtiğini ifade eden Başkan Osman Zolan, “Sadece Halk Günümüzde değil katıldığımız her etkinlikte, programlarda, mahalle gezilerimizde vatandaşımızın dertlerine derman olmaya gayret gösteriyoruz. Ancak Halk Gününde mesaimizin tamamını vatandaşlarımızla randevusuz bir şekilde görüşmek için ayırıyoruz. Ben iyi ki Halk Gününü başlatmışız diyorum” diye konuştu.