Büyükşehirin etkinliğinde Cumhuriyet 10. Yıl Marşı ile kutlandı – D20Haber
10.12.2023, Pazar
4 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin etkinliğinde Cumhuriyet 10. Yıl Marşı...

Büyükşehirin etkinliğinde Cumhuriyet 10. Yıl Marşı ile kutlandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Ekim 2023 Perşembe - 15:06Güncelleme: 26 Ekim 2023 Perşembe - 15:06
Büyükşehirin etkinliğinde Cumhuriyet 10. Yıl Marşı ile kutlandı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği programda Cumhuriyet coşkusu 10. Yıl Marşı ile yaşandı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılına özel düzenlediği kutlama programlarına devam ediyor. Bir düğün salonunda gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Kadın Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

programda ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Algün, kahramanlık türküleri seslendirdi. Ardından Zolan’ı Türk bayrakları ile karşılayan kadınlar hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı söyledi. Renkli görüntülerin yaşandığı programda Zolan, Cumhuriyet’in 100. yılını hep birlikte kutlamak adına gayret ettiklerini söyledi.

“CUMHURİYETİMİZ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR”

Haberin DevamıReklam
Cumhuriyet’in ilelebet yaşaması için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirten Zolan, “Bize düşen, Cumhuriyetimize sahip çıkmak ve daha ileriye götürmek için en üst seviyede gayret etmektir. Gelecek nesillerimize daha güzel bir ülke bırakmak için ele ele vererek birlik ve beraberlik içinde çalışmak zorundayız. Hangi düşünce ve görüşten olursak olalım, bu ülke bu şehir hepimizin” diye konuştu. Zolan konuşmasına şöyle devam etti:

“Birlikte aşamayacağımız engel, varamayacağımız hedef yoktur. İnşallah Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu vatan için canını veren tüm kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun.”