Büyükşehirin düzenlediği şenlikte çocuklar eğlendi – D20Haber
19.06.2024, Çarşamba
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin düzenlediği şenlikte çocuklar eğlendi

Büyükşehirin düzenlediği şenlikte çocuklar eğlendi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Şubat 2024 Pazartesi - 13:40Güncelleme: 5 Şubat 2024 Pazartesi - 13:40
Büyükşehirin düzenlediği şenlikte çocuklar eğlendi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliğine katılan çocuklar, farklı etkinliklerle eğlendi.

Çocukların tatil keyfini doyasıya yaşamaları için Denizli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen Çocuk Şenliği sona erdi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen şenlik 2 Şubat’ta kapılarını açtı.

 

Kukla, pandomim ve çocuk tiyatrolarından, sihirbaz gösterilerine boyama atölyelerinden sanal gerçeklik oyun alanlarına birçok etkinliğin yer aldığı şenlikte çocuklar, yüz boyama, palyaço, sosis balon ve maskot gösterilerine katıldı.

Sanal gerçeklik oyun alanının yoğun ilgi gördüğü şenlikte oyunları 3 boyutlu yaşayan çocuklar keyifli saatler geçirdi. Ahşap horoz masa süs, taş boyama magnet, kum boyama, seramik boyama, baykuş kalem, mandala bardak altlığı gibi düzenlenen birçok atölye çalışması etkinliklerine katılan çocuklar ayrıca planetaryumda uzayın derinliklerini izleme fırsatı buldu.

Haberin DevamıReklam
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çocukların tatil keyfini verimli ve kaliteli geçirmeleri için düzenledikleri Çocuk Şenliğinin çok güzel geçtiğini belirterek, “Şenlikte her şey çocuklarımız için özenle hazırlandı. Çocuklarımızın tatil keyfini doyasıya yaşayabilmeleri için birbirinden farklı birçok etkinliği bir araya getirdik” ifadelerini kullandı.

Şenliğe çocukları ile birlikte katılan anne-babalara da teşekkür eden Zolan, “Çocuklarımız şenliği çok sevdi. Katılımın yoğun olması, onların yüzlerinin güldüğünü görmemiz bizleri ayrıca çok mutlu etti. Çocuklarımız için ne yapsak azdır” dedi.