09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve...

Büyükşehirin Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve çocukları ağırladı

Haber Merkezi - 22 Temmuz 2022 Cuma - 14:50 Büyükşehirin Cankurtaran Yaz Kampı kadın ve çocukları ağırladı

Benim Mahallem Projesi kapsamında düzenlenen Cankurtaran Yaz Kampı’na katılan Akçeşme, Sümer ve Sevindik Mahallesi sakini kadın ve çocuklar katıldı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem Projesi kapsamında ilk kez 2017 yılında hayata geçirilen Cankurtaran Yaz Kampı Akçeşme, Sümer ve Sevindik Mahallesi sakini kadın ve çocukları ağırladı.

Programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Akçeşme, Sümer ve Sevindik mahallelerinde yaşayan kadın ve çocuklar katıldı. İnsanların hayatlarına dokunabilmenin önemli olduğunu söyleyen Akbulut, “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz Cankurtaran Yaz Kampımız yeniden kapılarını açtı. Burada farkındalık yaratmak adına AFAD, Narkotik Anne, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ve ŞÖNİM yetkilileri tarafından eğitim ve sunumlar gerçekleştirildi” dedi.

Haberin DevamıReklam

Çocuklara ve kadınlara projeleriyle destek olmayı sürdüreceklerini ifade eden Akbulur, “Cankurtaran Yaz Kampında, Mahalle Meclisi kurduğumuz mahalle sakinlerini misafir ederek hem bilgi sahibi olmalarını hemde eğlenmelerini sağlayacağız. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.