Büyükşehirin 22 branşta vereceği spor kursları için kayıt dönemi başlıyor – D20Haber
18.06.2024, Salı
24 °C / 41 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirin 22 branşta vereceği spor kursları...

Büyükşehirin 22 branşta vereceği spor kursları için kayıt dönemi başlıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Ocak 2024 Perşembe - 11:20Güncelleme: 18 Ocak 2024 Perşembe - 11:21
Büyükşehirin 22 branşta vereceği spor kursları için kayıt dönemi başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 22 farklı branşta verilecek spor kursları için ayıtların 22 Ocak Pazartesi günü başlayacağı bildirildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesince yapılan açıklamada, yıl boyu vatandaşlara ücretsiz olarak sunulan spor kursları için yeni dönem kayıtlarının başlayacağı belirtildi. Bu kapsamda atletizm, badminton, bale, basketbol, buz pateni, cimnastik, güreş, judo, karate, kayak, masa tenisi, nefes egzersizi, okçuluk, pilates, satranç, tekvando, tenis, voleybol, yoga, yüzme, zumba ve zumba kids spor branşlarında kurslar verilecek.

Kurs kayıtlarının www.denizli.bel.tr’den “Spor Kursları Başvuru Formu” doldurularak online yapılabileceği, kurslar hakkında mesai saatleri içerisinde, 0 258 262 11 22, 0 258 211 00 70 ve 0 258 373 03 67 numaralı telefonlar aranarak ayrıntılı bilgi alınabileceği kaydedildi.

Ayrıca, İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu, Karahasanlı-Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu, Kayıhan Kapalı Yüzme Havuzu, Anafartalar-Dokuzkavaklar Kapalı Yüzme Havuzu kayıtlarının 29 Ocak Pazartesi günü, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu, Çivril Kapalı Yüzme Havuzu, Honaz Kapalı Yüzme Havuzu ve Tavas Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılacak yüzme kursu için kayıtlarının ise 30 Ocak Salı gününden itibaren yapılacağı belirtildi.

Haberin DevamıReklam
ZOLAN’DAN SPOR KURSLARINA DAVET

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ‘Denizli’de spor yapmayan kalmasın’ anlayışı ile çalışmalara aralıksız devam ettiklerini söyledi. Tüm hemşehrilerini ücretsiz spor kurslarına katılmaya davet eden Zolan, “Spor kenti Denizli’de bugüne dek pek çok ön emli spor yatırımını kente kazandırdık. Önümüzdeki süreçte de çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Zolan, ” Hemşehrilerimizin günlük rutinin yoruculuğundan, tek düze yaşam biçiminde oluşan faaliyet eksikliğinden uzaklaştırmak, hem sosyal hem de fiziksel olarak iyileştirmek amacıyla sürdürdüğümüz spor kurslarımıza tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Kurslarımıza katılan herkese şimdiden başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.