28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Yenişehir Mahallesi’nde iftar yemeği

Büyükşehirden Yenişehir Mahallesi’nde iftar yemeği

Haber Merkezi - 25 Nisan 2022 Pazartesi - 11:14 Büyükşehirden Yenişehir Mahallesi’nde iftar yemeği

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Yenişehir Mahallesi’nde iftar yemeği verildi.

A- A+

İftara  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan ile birlikte katıldı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Zolan, iftarın ardından yaptığı açıklamada,  ramazan ayının tamamlanmasına bir hafta kaldığını söyledi. Zolan, “Her gün vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşmaya gayret ettik. Vatandaşlarımız da bizlerin davetini kırmadan geldi, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün de Yenişehir Mahallemizde iftarımızı gerçekleştirdik. Çok yoğun bir ilgi var, 2 yıllık salgın arası nedeniyle hasretlik var. Gönlümüz her mahalleye gitmek istiyor ama ramazan ayı biliyorsunuz 30 gün. Gidemediğimiz mahallelerimiz bizleri gelmiş gibi kabul etsin. İnşallah başka bir ramazan buluşmayı arzu ediyorum” dedi.

“İÇME SUYU HATLARIMIZI YENİLEDİK”

Haberin DevamıReklam

Yenişehir Mahallesi’nde içme suyu hatlarını yeniledikleri dile getiren Zolan,  şunları kaydetti: “Yenişehir Mahallemizde içme suyu hatlarımızı baştan aşağıya yenilemiştik. Vatandaşlarımız sağ olsun sabır gösterdi, destek verdi. Su boruları çok eskiydi, sağlık açısından risk taşıyabiliyordu. Bir yerde su patladığında tüm mahallemizin suları kesiliyordu. Baştan aşağıya içme suyu hatlarımızı yeniledik ve 100 yıl hizmet verecek içme suyu hatlarına kavuşmuş durumdayız. Allah’ım yarınımızı güzel eylesin. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Kadir Gecesi ile bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.

BU AKŞAM “MAHŞER-İ CÜMBÜŞ” SAHNEDE

Ramazan etkinliklerinde bu akşam Türkiye’de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş tiyatro topluluğu bir kez daha Denizlililerle buluşacak. Doğaçlama tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan Tiyatro Sporu’nu sergileyecek Mahşer-i Cümbüş’ün oyununa tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.