23.03.2023, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Sevindik’te iftar

Büyükşehirden Sevindik’te iftar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Nisan 2022 Pazar - 10:24Güncelleme: 24 Nisan 2022 Pazar - 10:24
Büyükşehirden Sevindik’te iftar

Denizli Büyükşehir Belediyesince, gelenekselleşen iftar sofrası, Sevindik Mahallesi’nde kuruldu.

İftar programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Durmaz, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.Vatandaşların ramazanlarını tebrik eden Zolan, Sevindik Mahallesi’nin her zamanki gibi kendilerini muhteşem bir şekilde karşıladığını söyledi. Ramazanın güzelliklerini, manevi atmosferini hep birlikte yaşadıklarını kaydeden Zolan, “Gönül soframızda hep beraber buluştuk. Allah’ım kendilerinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

“SEVİNDİK’TE ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI”

Haberin DevamıReklam

Sevindik Mahallesi’nin geçmişte birçok sorunu olduğunu dile getiren Zolan, doğalgazdan, altyapıya, pazaryerinden, yeşil alanlara kadar mahallenin talep ettiği çok sayıda ihtiyacı giderdiklerini belirterek, “Sevindik’te 2 yıl önce başladığımız altyapı çalışmasını da tamamladık. Tüm belediyecilik hizmetlerimizi Sevindik ve diğer mahallelerimizde gerçekleştirerek yolumuza devam ediyoruz” dedi.

İftarın özel bir güne denk geldiğini ifade eden Zolan, şunları kaydetti: “Bugün 23 Nisan. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız ve TBMM’nin 102. kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutluyorum. Ancak bugün aynı zamanda buruk bir gün yaşıyoruz. Denizli’mize şehit ateşi düştü. Tabi ki emanetlerine sahip çıkmamız gerekiyor. Bizim de asli görevimiz budur. Allah’ım rahmet eylesin. Denizli’mizin ve ülkemizin başı sağ olsun.”