23.03.2023, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’den ramazana özel etkinlikler

Büyükşehir’den ramazana özel etkinlikler

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Nisan 2022 Cumartesi - 12:08Güncelleme: 2 Nisan 2022 Cumartesi - 12:59
Büyükşehir’den ramazana özel etkinlikler

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayına özel her gün farklı bir etkinlik düzenleyecek. Etkinliklerin adresi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi olacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı dolayısıyla ücretsiz programlar düzenleyecek. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde; Orhan Hakalmaz’dan Ahmet Özhan’a, İbrahim Sadri’den İnce Saz’a birçok sanatçının sahne alacağı ramazan programı yarın (pazar) saat 21.30’da Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarının sunacağı “Destan Gülistan” adlı tasavvuf, THM ve TSM konseri ile başlayacak.

Büyükşehir Belediyesi ramazan ayı boyunca her gün 21.30’daki konser, tiyatro, söyleşi gibi salon programları dışında Denizlililerin ramazanın manevi atmosferini dolu dolu yaşaması için farklı gösterilerde hazırladı.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin fuaye alanında saat 20.30’da başlayacak programlarda ise pandomimden meddaha, ateşbaz gösterilerinden orta oyununa kadar çok çeşitli etkinlikler sunulacak.

Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı programları detayına ise https://www2.denizli.bel.tr/userfiles/image/site/Ramazan-Etkinlik-Programi-2022.pdf adresinden ulaşılabilecek. Bunun yanında Denizli Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesaplarından da programlar takip edilebilecek.

“ŞEHRİMİZDE RAMAZAN BİR BAŞKA GÜZEL YAŞANACAK”

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrileriyle birlikte dolu dolu bir ramazan ayı geçireceklerini, bunun için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade etti. Ramazanın manevi atmosferini daha güçlü yaşamak için her güne özel program yaptıklarını, tüm vatandaşları bu güzel etkinliklere beklediklerini belirten Zolan, şunları kaydetti:

“Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimiz ramazan boyunca cıvıl cıvıl olacak. Vatandaşlarımıza her gün farklı etkinlikler sunacağız ve birlikte birçok güzellik yaşayacağız. Şehrimizde ramazan bir başka güzel yaşanacak inşallah. Ben bir kez daha tüm vatandaşlarımızın ramazanını tebrik ediyor, bu mübarek günlerin sağlıklı, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”