27.03.2023, Pazartesi
9 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Pelitlibağ’da iftar programı

Büyükşehirden Pelitlibağ’da iftar programı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Nisan 2022 Pazar - 10:19Güncelleme: 10 Nisan 2022 Pazar - 10:21
Büyükşehirden Pelitlibağ’da iftar programı

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Pelitlibağ Mahallesi’nde iftar yemeği verildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftara, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile çok sayıda vatandaş katıldı. Vatandaşların ramazanlarını kutlayan Zolan, çocuklar ile yakından ilgilendi.

İftarın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Zolan,”Her mahallede yaptığımız iftar gerçekten çok güzel katılımla gerçekleşiyor. Bugün hem Pelitlibağ hem de Hacıkaplanlar Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın memnuniyeti ve bir arada olmanın güzelliğini yaşıyoruz, şükürler olsun. İnşallah Ramazanın sonuna kadar vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

“İFTAR SOFRASI FARKLI MAHALLELERDE KURULACAK”

Ramazan boyunca farklı mahallelerde iftar sofrası kurulacağına aktaran Zolan, “Her mahalleye gitmek istiyoruz ama ramazanın gün sayısı belli, mahalle sayımız onun çok üstünde, gidebildiğimiz yere kadar, vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Onların dertleri, taleplerini dinleyip, istişare yapacağız. Hem Pelitlibağ’da, hem Hacıkaplanlar’da altyapıyı baştan aşağıya yeniledik. Denizlimizin örnek alt ve üstyapısı olan bu mahallelerimiz, uzun uğraşlardan sonra en son bir parkımızı yaptık ve hizmete aldık. Her boyuttan hizmet etmeye devam ediyoruz. Yeter ki kardeşliğimiz, birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Bu ruh ve güzellikle ramazanın verdiği maneviyatla daha güzel işler yapmak ve ileriye gitmeyi Allah bizlere nasip etsin” dedi.

Zolan konuşmanın ardından mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.