Büyükşehirden Merkezefendi Mahallesi’nde iftar – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Merkezefendi Mahallesi’nde iftar

Büyükşehirden Merkezefendi Mahallesi’nde iftar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mart 2024 Salı - 10:15Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı - 10:15
Büyükşehirden Merkezefendi Mahallesi’nde iftar

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Merkezefendi Mahallesi'nde düzenlediği iftar programına katılan Osman Zolan, vatandaşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin gelenekselleşen iftar sofrası Merkezefendi Mahallesi'nde kuruldu. Merkezefendi Kapalı Pazaryeri'nde yapılan programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, AK Parti Merkezefendi Belediye Başkan adayı Ekrem Başer, mahalle muhtarları ile mahalle sakinleri katıldı.

 

İftardan önce alana gelen Zolan, mahalle sakinlerinin tek tek ramazanlarını tebrik etti. . Ezanın okunmasıyla birlikte Osman Zolan ve vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı.

Burada iftarın ardından hemşehrilerine seslenen Başkan Zolan, ramazan ayının güzel bir şekilde geçtiğini, gönül sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, tüm hemşehrilerinin bu özel ayını kutladı.

Davetlerine icabet ederek gelen hemşehrilerine teşekkür eden Zolan, “Sizlerin ihtiyacını ve taleplerini karşılamak adına gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah şehrimiz, sizler için hayırlısı ne ise onu nasip etsin. Buraya gelemeyen eşinize, dostunuza, sevdiklerinize çok selam söyleyin. Ramazanın sonuna kadar da böyle güzelliklerle geçsin ve Kadir Gecesi’ne kavuşmayı Allahım bize nasip etsin. Ardından da Ramazan Bayramını en güzel şekilde geçirmek nasip olsun inşallah” dedi.