08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden kadınlara yönelik sağlıklı beslenme eğitimi

Büyükşehirden kadınlara yönelik sağlıklı beslenme eğitimi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Ekim 2022 Pazar - 11:34Güncelleme: 23 Ekim 2022 Pazar - 11:34
Büyükşehirden kadınlara yönelik sağlıklı beslenme eğitimi

Denizli Büyükşehir Belediyesince, Sümer Mahallesi’nde yaşayan kadınlara Benim Mahallem projesi kapsamında sağlıklı beslenme eğitimi verildi.

Mükerrem-Mehmet Eke Ortaokulu’nda gerçekleşen programa Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve davetliler katıldı. Dilara Sevde Uzunoğlu sağlıklı beslenme hakkında bilgilendirmelerde bulunurken, Eczacı Suna Özmutaf da bağışıklık sistemi destekleyicileri konusunda merak edilen konulara açıklık getirdi.

Haberin DevamıReklam

Programda konuşan Değirmenci, Denizli’de yaşayan herkesin yaşam kalitesinin artırılması konusunda çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydetti. Değirmenci, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Cankurtaran Yaz Kampı’nda yaz boyunca hanım kardeşlerimizle bir araya gelmiştik, bizlerde ‘sizlere ziyarete geleceğiz’ demiştik. Bu kapsamda ilk programı Sümer Mahallesi’nde gerçekleştirdik” dedi.

Kadın Meclisi’nin eğitim ve sağlık taramalarına devam edeceğini söyleyen Değirmenci, “Sizlerin hayatını kolaylaştıracak, karşılaşabileceğiniz problemlerle nasıl baş edeceğinizi öğrenmeye yönelik seminerlerimiz devam ediyor. Katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.