02.12.2022, Cuma
9 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’den işyerleri ile ortak kullanım alanlarında...

Büyükşehir’den işyerleri ile ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışması

Haber Merkezi - 20 Nisan 2021 Salı - 13:59 Büyükşehir’den işyerleri ile ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışması

Denizli Büyükşehir Belediyesince, kent merkezindeki işyerleri ile Covid-19 vakası bulunan apartmanların ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediliyor.

A- A+

Coronavirüse (Covid-19) karşı tedbirlerini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor. Şehrin yoğun olarak kullanılan noktalarında dezenfekte çalışmaları yapan ekipler, Demirciler Caddesi’nde hijyen çalışması gerçekleştirdi. İşyerleri ile birlikte cadde, bulvar ve meydanlarda bulunan ATM ve otobüs duraklarında da hijyen çalışması yapılırken, talep gelmesi halinde Covid-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarını da dezenfekte ediliyor. Çalışmalarında Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlı virüsidal etkili biyosidal ürünler kullanıldığı ifade edildi.

Haberin DevamıReklam

Covid-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarında hijyen çalışması yapılması isteyenlerin Denizli Büyükşehir Belediyesinin “ALO 153” çağrı merkezini aramaları gerektiği, istenmesi halinde dezenfeksiyon ekiplerine HES kodunun verilmesinin zorunlu olduğu belirtildi.