21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’den ilçedeki 10 mahalleye 30 kilometrelik...

Büyükşehir’den ilçedeki 10 mahalleye 30 kilometrelik asfalt

Haber Merkezi - 8 Eylül 2021 Çarşamba - 10:54 Büyükşehir’den ilçedeki 10 mahalleye 30 kilometrelik asfalt

Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi’nin ortaklaşa başlattığı çalışmayla, ilçeye bağlı 10 mahallede toplamda 30 kilometrelik asfalt dökümü yapıldı.

A- A+

İki belediyenin işbirliğiyle ağustos ayı içerisinde başlayan çalışmalar kapsamında Akpınar, Elmalı, Ericek, Karabayır, Kirazlıyayla, Kolak, Gökçeyaka, Yumrutaş, Sarıkavak ve ilçe merkezinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ve Çameli Belediyesi ekipleri yol yapım çalışmalarını gerçekleştirdi. Yaklaşan kış mevsimi öncesi, vatandaşların ulaşım standartlarını artırarak, rahat bir kış geçirmelerini istediklerini belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların huzur ve mutluluğu için el ele, gönül gönüle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

“ÇAMELİ BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ”

Haberin DevamıReklam

Zolan, konuşmasına şunları kaydetti: “Çameli bizim gözbebeğimiz. Bugüne kadar Çameli Belediyemizle birlikte çok güzel hizmetlerin altına imza attık, atmaya da devam edeceğiz inşallah. Denizlimizin 19 ilçesi, 616 mahallesinde oluşan talep ve ihtiyaçları gidermeye ve hemşehrilerimizin bize duydukları güveni boşa çıkarmamaya devam ediyoruz. Tek amacımız halkımıza hizmet etmek. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Asfaltlanan yollarımız Çameli ilçemize, Denizlimize hayırlı uğurlu olsun.”

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi işbirliğinde hemşehrilerine gece gündüz hizmet etmeye devam ettiklerini belirterek, başta Zolan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.