Büyükşehirden futbol antrenörlerine eşofman ve tişört desteği – D20Haber
16.04.2024, Salı
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden futbol antrenörlerine eşofman ve tişört...

Büyükşehirden futbol antrenörlerine eşofman ve tişört desteği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 Perşembe - 15:25Güncelleme: 29 Şubat 2024 Perşembe - 15:25
Büyükşehirden futbol antrenörlerine eşofman ve tişört desteği

Denizli Büyükşehir Belediyesince, 372 futbol antrenörüne eşofman takımı ve tişört desteğinde bulunuldu.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, futbol antrenörleri ve davetliler katıldı.

“SPOR HAYATIN KENDİSİDİR”

Zolan burada yaptığı konuşmada, sporun çocukların ve gençlerin gelişiminde hayati rol oynadığını belirterek, “Spor demek sağlık, disiplin, ekip ruhunun gelişmesi, galip gelmek ya da kaybetmeyi sindirebilmek demektir. Spor hayatın ta kendisidir” diye konuştu.

“GENÇLİK BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Amatör ruhla yapılan sporun büyük fedakârlıklar gerektiği bilincinde olduklarını kaydeden Zolan, “Gençlerimize, sporumuza sahip çıktığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Amatör kulüplerimiz başta olmak üzere 11 yıldır spora ve sporculara destek olmaya çalışıyoruz. Gençlik bizim için çok kıymetli hazine demek, yeni fikirler ve heyecan demektir. Bize düşen gençlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için imkanlar sağlamaktır. Çocuklarımıza hep beraber sahip çıkacağız” dedi. Sporun gelişmesi adına tesisleşmenin önemli olduğunu hatırlatan Zolan, bu konuda gayretlerine aralıksız devam ettiklerini anlattı.

ZOLAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen ve Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ömer İlman da, desteklerinden ötürü olduğunu Zolan’a teşekkür etti.

PLAKET VERİLDİ

Konuşmaların ardından Fil, Zolan’a üzerinde Sporun ve Sporcunun Dostu’ yazılı plaket ve forma hediye etti.

Zolan daha sonra 2022-2023 Futbol Sezonunda şampiyon olan takımların antrenörlerine plaket verdi. Ayrıca 372 futbol antrenörüne eşofman ve tişörtleri verildi.