25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’den çocuklara özel tiyatro şenliği

Büyükşehir’den çocuklara özel tiyatro şenliği

Haber Merkezi - 19 Nisan 2018 Perşembe - 12:48 Büyükşehir’den çocuklara özel tiyatro şenliği

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birbirinden güzel tiyatro oyunlarını çocuklarla buluşturuyor. 15 Nisan’da başlayan ve 23 Nisan'a kadar devam edecek olan programla 7 farklı oyun sahneleniyor.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara yönelik farklı etkinlikler gerçekleştiriyor. Bunlardan birisi de tiyatro şenliği. 15 Nisan’da başlayan etkinlikte, çocuklar bugüne kadar Sihirli Ses, Afacan’ın Maceraları ve Honki Ponki isimli oyunları izledi.

Tiyatro şenliğinde bugün Abur Cubur Mahallesi’ni seyredecek çocuklar, yarın saat 10.30 ve 13.30’da Bremen Mızıkacıları, 21 Nisan Cumartesi günü saat 12.00’de ve 22 Nisan Pazar günü ise saat 13.30’da Renkler Ülkesi, 23 Nisan Pazartesi günü saat 15.00’de de Yaşamın Kaynağı İki Harf adlı oyunları izleme olanağı bulacak.

KUKLA GÖSTERİLERİ YAPILACAK

Ücretsiz olan programların tamamı Çatlaçeşme Oda Tiyatrosu’nda düzenlenirken, tiyatro oyunlarını Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli, Çığlık Sanat, Manisa Afsem, Kuşadası Elifnağme, Efeler Belediyesi ve Saadet Erikoğlu İlköğretim ile Söke Şehir Tiyatrosu sahneye koyacak. Bunların yanında DKM ABC Kukla Tiyatrosu da Hacı Leman Oto İlkokulu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Karaman Sosyal Etkinlik Merkezi’nde çocuklara özel gösteri sunacak.