20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir’den Bozkurt’a atış poligonu

Büyükşehir’den Bozkurt’a atış poligonu

Haber Merkezi - 1 Mayıs 2017 Pazartesi - 16:33 Büyükşehir’den Bozkurt’a atış poligonu

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bozkurt ilçesine kazandırılan Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu hizmete girdi. Açılışı yapan Başkan Osman Zolan, poligonda ilk atışı yaptı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Bozkurt ilçesine kazandırdığı Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu’nun açılışı yapıldı. Atıcılık sporunun gelişmesi ve bu spor dalına gönül verenlere verdikleri sözü yerine getirdiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Üç yıl önce bu alanla ilgili sizlerin huzuruna çıktığımda Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak atıcılıkla ilgili burada bir tesis kazandıracağımızın sözünü vermiştik. Şükürler olsun bugün burada bu açılışı yapmanın ve sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunuz yaşıyoruz. Çok şükür söz verdik yaptık. Sözlerimizi tutarak omuzlarımızdaki yükleri bir bir azaltıyoruz, mutluluğumuz artıyor” dedi.

Haberin DevamıReklam

İLK ATIŞ BAŞKAN OSMAN ZOLAN’DAN

Bozkurt’a ve atıcılık sporuna gönül verenlere imkan sağladıklarını ifade eden Zolan, “Bununla birlikte inşallah bu sporun burada gelişmesine vesile olacağız. Tam otomatik mekanizmalarıyla beraber ilçemize kazandırdığımız poligonumuzun hayırlı olmasını diliyorum. Allah’ım bizleri daha güzel işlerde birlik, beraberlik ve huzur içinde bir araya getirsin inşallah. Bu güzellikleri artırarak Bozkurt’umuzu daha güzel noktalara getirmeyi arzu ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Bozkurt Trap-Double Trap-Skeet Atış Poligonu’nun açılışı Başkan Zolan ve beraberindekiler tarafından yapıldı. Daha sonra poligondaki ilk atışı yapan Başkan Osman Zolan, başarılı atışlarıyla göz doldurdu.