03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehirden Barış Manço ve Cem Karaca’yı...

Büyükşehirden Barış Manço ve Cem Karaca’yı anma konseri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 5 Aralık 2022 Pazartesi - 13:58Güncelleme: 5 Aralık 2022 Pazartesi - 13:58
Büyükşehirden Barış Manço ve Cem Karaca’yı anma konseri

Denizli’de, İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu’nun sahne aldığı konserde, Barış Manço ve Cem Karaca şarkılarıyla anıldı.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gecede, İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu sahne alırken konseri Enver Merallı yönetti.Enver Merallı, Sevingül Bahadır, Cihan Okan ve Jülide Karan’ın, Barış Manço ile Cem Karaca’nın efsane şarkılarının seslendirildiği kosner ilgiyle izlendi. Unutulmaz anların yaşandığı geceye katılanlar zaman zaman da şarkılara eşlik etti, müziğin coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, gecenin sonunda konseri izlemeye gelenlere ve davetlerine icabet eden İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu’na teşekkür etti. Değirmenci, “Bu gece unutulmaz çağdaş halk ozanlarımız Barış Manço ve Cem Karaca’yı andık. Bu güzel salonumuz her etkinliğimizde doluyor. Denizlili hemşehrilerimiz, sanat, kültür ve kaliteli eser olduğu zaman koşarak geliyor. İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu’nun çok kıymetli sanatçılarına teşekkür ediyorum” dedi.