27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Ulaşım AŞ’den şehit yakınları ile...

Büyükşehir Ulaşım AŞ’den şehit yakınları ile gazilere özel anons uygulaması

Haber Merkezi - 30 Eylül 2021 Perşembe - 13:52 Büyükşehir Ulaşım AŞ’den şehit yakınları ile gazilere özel anons uygulaması

Denizli Büyükşehir Belediyesi, otobüse binen şehit yakınları ve gazilerin kartlarını okuttuklarında Vatan size minnettar" anonsu çalışmasını hayata geçirdi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, şehir içi ulaşım hizmeti veren otobüslerine binen şehit yakınları ve gaziler, otobüs kartlarını okuttuklarında “Vatan size minnettar” anonsuyla karşılaşıyor. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, Denizli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Hamdi Helvacılar ve beraberindeki gaziler gerçekleştirilen uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirmek için Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş’yi ziyaret etti. Ulaşım AŞ. Genel Müdürü Mustafa Gökoğlan’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette Işık, Helvacılar ve gaziler, çalışma için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

“GAZİ VE ŞEHİTLERİMİZ BİZİM HER ŞEYİMİZ”

 “Vatan size minnettar” anonsunun bir onur cümlesi olduğunu söyleyen Gökoğlan, Büyükşehir Belediyesi olarak gazi ve şehit yakınlarına sahip çıkmaya devam ettiklerini belirtti. Gökoğlan, “Türk bayrağımızın rengini bahşeden çok değerli vatansever ağabeylerimize, kardeşlerimize ne yapsak azdır. Gazi ve şehitlerimiz bizim her şeyimiz. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ise huzur dolu bir ömür diliyorum. Gazilerimizin ellerinden öpüyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini canı gönülden temenni ediyorum” diye konuştu.