15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Ulaşım AŞ, başarılı şoförlerini plaketle...

Büyükşehir Ulaşım AŞ, başarılı şoförlerini plaketle ödüllendirdi

Haber Merkezi - 14 Ocak 2022 Cuma - 11:02 Büyükşehir Ulaşım AŞ, başarılı şoförlerini plaketle ödüllendirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, görevleri sırasında sergiledikleri örnek davranış, başarılı ve gayretli çalışmaları ile dikkat çeken iki şoförü plaketle ödüllendirdi.

A- A+

Belediye otobüs şoförlerine yönelik hizmet içi eğitim çalışmalarına aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, görev yaptıkları otobüslerde güler yüzlü ulaşım anlayışı ile çalışmalarını sürdüren şoför Ahmet Özzeybek ile Ufuk Turgut’un bu tutumları ödülsüz bırakmadı. Şoförler Özzeybek ve Turgut’a yolculara davranışları, gayretli çalışmaları, nezaket ve örnek tutumları nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ Genel Müdürü Mustafa Gökoğlan tarafından plaket verildi.

Haberin DevamıReklam

Gökoğlan, Büyükşehir Belediyesi olarak daima vatandaşların daha kaliteli ve nitelikli hizmet alması için gayret ettiklerini ifade etti. Gökoğlan, “Şoför arkadaşlarımız vatandaşlarımızın takdir ve teşekkürlerini almaya devam ediyor. Kendilerine işlerini severek yaptıkları ve vatandaşımıza gösterdikleri samimiyetten dolayı tekrar teşekkür ederiz” dedi.