05.12.2020, Cumartesi
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu

Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz

Haber Merkezi - 20 Kasım 2020 Cuma - 10:41 Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 22 Kasım 2020 Pazar günü ortaöğretim mezunları için yapılacak KPSS’ye katılacaklar ile sınavda görev alacaklara ücretsiz ulaşım hizmeti sunacak.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri hafta sonunda ortaöğretim mezunları için düzenlenecek KPSS’ye katılacakların sınav yerlerine ulaşımı için önlemler alırken, hizmetin de ücretsiz yapılacağını açıkladı.

Buna göre, 22 Kasım Pazar günü özel otobüs seferleri sabah saat 06.00’da başlatacak. Sınava girecekler, sınav giriş belgelerini, sınav görevlileri ise görev belgelerini otobüs şoförlerine göstererek, belediye otobüslerinde ücretsiz yararlanabilecek.

ZOLAN’DAN BAŞARI MESAJI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, KPSS Ortaöğretim Sınavı’na girecek tüm vatandaşlara başarılar dileyerek, “Memleketimizin dört bir yanında sınavda ter dökecek kardeşlerime zihin açıklığı diliyor, her birine muvaffakiyetler temenni ediyorum” dedi.

TÜM DUYURULAR ULAŞIM PORTALINDA

Öte yandan İçişleri Bakanlığının gönderdiği COVID-19 genelgesi ile hafta sonları uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamaları dolayısıyla otobüs saatlerine dikkat edilmesi istendi. Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için otobüs saatleri hakkındaki anlık duyuru ve bilgilere https://ulasim.denizli.bel.tr adresindeki ulaşım portalı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin mobil uygulaması üzerinden ulaşabileceği belirtildi. Portaldaki yeni saat düzenlemeleri 20 Kasım Cuma gece saat 24.00’ten itibaren görülebilecek.