Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz – D20Haber
11.12.2023, Pazartesi
8 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz

Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Temmuz 2022 Cuma - 11:59Güncelleme: 29 Temmuz 2022 Cuma - 13:00
Büyükşehir otobüsleri KPSS’ye gireceklere ücretsiz

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 31 Temmuz 2022 Pazar günü yapılacak KPSS’ye katılacaklar ile sınavda görev alacaklara ücretsiz ulaşım hizmeti sunacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri hafta sonunda düzenlenecek KPSS’ye katılacakların sınav yerlerine ulaşımı için önlemler alırken, hizmetin de ücretsiz yapılacağını açıkladı.

Buna göre, 31 Temmuz Pazar günü sınava girecekler, sınav giriş belgelerini, sınav görevlileri ise görev belgelerini otobüs şoförlerine göstererek, belediye otobüslerinde ücretsiz yararlanabilecek.

Haberin DevamıReklam
Sınava girecek aday ve görevlilerin mağduriyet yaşamamaları için otobüs saatleri hakkındaki anlık duyuru ve bilgilere https://ulasim.denizli.bel.tr adresindeki ulaşım portalı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin mobil uygulaması üzerinden ulaşabileceği belirtildi.

ZOLAN’DAN BAŞARI MESAJI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, KPSS’ye girecek tüm vatandaşlara başarılar dileyerek, “Sınava girecek herkese yürekten başarılar diliyorum. Allah’ım zihin açıklığı versin, emeklerinizi boşa çıkarmasın” ifadelerini kullandı.