Büyükşehir Kent Konseyinden Şiirden Şarkıya Denizli konseri – D20Haber
05.03.2024, Salı
6 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Kent Konseyinden Şiirden Şarkıya Denizli...

Büyükşehir Kent Konseyinden Şiirden Şarkıya Denizli konseri

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Aralık 2023 Salı - 15:27Güncelleme: 19 Aralık 2023 Salı - 15:27
Büyükşehir Kent Konseyinden Şiirden Şarkıya Denizli konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu, Pamukkale Amatör Türk Sanat Müziği Topluğu iş birliğinde, “Şiirden Şarkıya Denizli” konseri düzenlendi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu, Pamukkale Amatör Türk Sanat Müziği Topluğu işbirliğinde Şiirden Şarkıya Denizli adlı program düzenledi. Şef İbrahim Davulcu’nun yönetiminde Kent Şairleri Topluluğu şairlerinin bestelerinin seslendirildiği program Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda yapıldı.

Geceye, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kent Şairleri Topluluğu Başkanı Muammer Kardeş ile Kent Şairleri Topluluğu üyeleri Fikret Karatepe, Mustafa Kütükçü, Ömer Şayanve Arzu Saatçi’nin bestelenen şiirleri, Davulcu yönetiminde yaklaşık 2 saat süren konser ile beğeniye sunuldu.

Gecenin sonunda sahneye davet edilen Değirmenci, büyük bir keyifle izledikleri konserin çok güzel geçtiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Değirmenci, “Her biri birbirinden güzel şiirler için de şairlerimize çok teşekkür ediyoruz. Sizler ürettikçe bizler de eserlerinizi Denizlili vatandaşlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. İyi ki gediniz, iyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.