21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları’nın konuğu eğitimci...

Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları’nın konuğu eğitimci yazar İzgören oldu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Kasım 2022 Perşembe - 14:54Güncelleme: 10 Kasım 2022 Perşembe - 14:54
Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları’nın konuğu eğitimci yazar İzgören oldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Buluşmaları programına, eğitimci yazar Ahmet Şerif İzgören konuk oldu.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü,  Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program için hazırlanan 2 bin kişilik Özay Gönlüm Salonu’nun dolmasının ardından, diğer misafirler için de 500 kişilik Fatma Yıldız Salonu’na video konferans sistemi kuruldu. Programa yönelik ilgi için teşekkür eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçtiğimiz yıl başlattıkları Kültür Buluşmaları’na yaz mevsimi sebebiyle ara verdiklerini söyledi. Ahmet Şerif İzgören ile yeni sezona başladığını dile getiren Zolan, “Sizler bu etkinliklerimize ilgi gösterdiğiniz sürece bu çalışmaları devam ettireceğiz. Belediyecilik sadece yol, kaldırım, park, altyapı, üstyapı yapmak değildir. Şehri şehir yapan kültürdür, sanattır, eğitimdir. Biz belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri sanata, kültüre, eğitime destek olduk” dedi.

Haberin DevamıReklam

Zolan’ın ardından sahneye çıkan İzgören, kişisel gelişim ve eğitim alanındaki tecrübe ve deneyimlerini paylaştı. Esprileriyle yüzleri izleyenleri güldüren İzgören’e program sonunda Denizli Horozu görseli bulunan kaide hediye edildi.