27.07.2021, Salı
21 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir iftar sofrasını Değirmenönü’nde kurdu

Büyükşehir iftar sofrasını Değirmenönü’nde kurdu

Haber Merkezi - 26 Mayıs 2018 Cumartesi - 12:07 Büyükşehir iftar sofrasını Değirmenönü’nde kurdu

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede kurduğu iftar sofrası, Değirmenönü Mahallesi’nde Başkan Zolan ve vatandaşların katılımıyla kuruldu.

A- A+

Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası Değirmenönü Mahallesi’nde kuruldu. İftar programına Başkan Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Zolan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ramazan ayının hızlı bir şekilde sürdüğünü, Kadir Gecesi’ne ulaşmayı ve Ramazan Bayramı’na hep beraber kavuşmayı istediklerini ifade etti. Başkan Zolan, “Ramazan ayının getirmiş olduğu, hoşgörü, anlayış ve sevgiyle Denizlimizde var olan o güzellikler inşallah artarak sürsün. Zaten insanlarımız hoşgörülü ve herkes birbirine sahip çıkıyor. En önemli husus herkes en yakınındakine sahip çıksın. Kendi imkanları çerçevesinde komşusuna, akrabasına, arkadaşına, elinden geldiği gücüyle, sahip çıkmaya çalışsın. Hastalarımızı ziyaret edelim, yaşlılarımızı ziyaret edip, onların ramazanlarını tebrik edelim” dedi.

DENİZLİ BU SOFRALARDA BULUŞUYOR

Ramazan ayının Denizli’de tüm güzellikleriyle yaşandığını söyleyen Zolan, “ Güzel bir dayanışma, güzel bir yardımlaşma, gönül bağlarının kurulduğu ve duyguların yoğunlaştığı bir ramazan olsun. Vatandaşlarımızın hemen hemen hepsi aynı şekilde mümkün mertebe bu işleri yapıyor ve yapmaya devam edecek. Denizlimiz bu noktada çok büyük mutluluğa ve güzelliklere sahip. Ramazanımız doyasıya yaşanıyor. Her gün bir mahallede iftarımızı yapıyoruz. Bugün de Değirmenönü Mahallesindeyiz. İnşallah Ramazan boyunca bu böyle devam edecek” diyerek sözlerini tamamladı.