20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesporlu sporcular altın madalya için...

Büyükşehir Belediyesporlu sporcular altın madalya için mücadele edecek

Haber Merkezi - 17 Ağustos 2021 Salı - 11:28 Büyükşehir Belediyesporlu sporcular altın madalya için mücadele edecek

Denizli Büyükşehir Belediyesporlu Reyhan Oğuz, Damla Su Türemen, Peri Koyuncu ve Aslı Başak Pehlivan, Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası ile Ümitler Avrupa Karate Şampiyonası’nda madalya için tatamiye çıkacak.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyespor’un Judo ile Karate Milli Takımlarında milli formayı giyen altın madalyalı sporcuları bir kez daha Denizli ve Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecek. Letonya’nın Riga şehrinde 17-20 Ağustos tarihleri arasında Judo Ümitler Avrupa Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyesporun altın madalyalı sporcusu Reyhan Oğuz mücadele edecek. 20-22 Ağustos tarihleri arasında ise Finlandiya’nın Tampere kentinde yapılacak Ümitler Avrupa Karate Şampiyonası’nda Denizli Büyükşehir Belediyesporlu sporcular Damla Su Türemen, Peri Koyuncu ve Aslı Başak Pehlivan tatamiye çıkacak. Genç Bayan Kata ve Bayan Takım Kata’nın Milli Takım antrenörlüğünü yapan Büyükşehir Belediyesporlu antrenör Muhammet Kaya, Avrupa Şampiyonası’nda görev alan en genç Milli Takım Antrenörü olacak.

Haberin DevamıReklam

ZOLAN’DAN BAŞARI MESAJI

Denizli’nin gençlerinin şehrini ve ülkesini başarı ile temsil edeceğine inandığını ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bizim çocuklarımız bir kez daha şehrimizi ve ülkemizi gururlandırmak için Avrupa sahnesinde mücadele verecek. Temennimiz ay yıldızlı bayrağımızı en yukarıya taşımaları. İnşallah güzel sonuçlarla ülkemize dönecekler, her birine yürekten başarılar diliyorum” diye konuştu.