26.10.2020, Pazartesi
14 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu

Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularından Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 6 Ekim 2020 Salı - 15:47 Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularından Zolan’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, Amatör Spor Haftası dolayısıyla Başkan Osman Zolan’ı ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 13 ayrı branşta 600’ü aşkın sporcusu ile ulusal ve uluslararası müsabakalarda önemli başarılara imza atan DBüyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularını ağırladı. Amatör Spor Haftası vesilesiyle gerçekleştirilen ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer, Denizli Büyükşehir Belediyespor idarecileri, teknik heyet ve sporcular katıldı. Genel Sekreter Yardımcısı Özer, “Amatör spora verdiğiniz desteklerden dolayı gerek Büyükşehir Belediyesi spor kurslarımız, gerekse Büyükşehir Belediyespor Kulübümüz bünyesinde çok başarılı sporcu arkadaşlarımız yetişiyor. Ben tüm arkadaşlarımız adına desteklerinizden dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyor, çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“GENÇLİK VARSA GELECEK VARDIR”

Sporcuların ve idarecilerin Amatör Spor Haftası’nı kutlayan Zolan, “Sizler bizim göz bebeğimizsiniz. Şehrimizdeki gençlerimize spor yapma imkanı verme noktasında gayret gösteriyoruz. Hem sağlıklı nesiller olarak yetişmeniz, hem de geleceğe hazırlanmanız açısından Büyükşehir Belediyesi olarak spora destek vermeye her geçen gün daha fazla devam ediyoruz. Çünkü siz değerli gençlerimiz bu ülkenin, bu şehrin, bizlerin geleceğisiniz. Gençlik varsa gelecek vardır. Gençlik varsa geleceğimiz daha güzeldir” dedi.

EĞİTİMLER ÜCRETSİZ

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak düzenledikleri ücretsiz kurslarla özellikle gençlerin en az bir spor dalıyla meşgul olmalarını arzuladıklarını kaydeden Zolan, 16 ayrı branşta kursların sürdürüldüğünü belirtti. Zolan sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerimize, spor yapmak isteyen herkese birçok branşta kurslarımız var. Mazeret yok, ‘param yok, imkanım yok’ demek yok. Her türlü spor faaliyetlerimizi amatör spor branşlarımızdaki eğitimlerimizi ücretsiz yapıyoruz. Sporcularımıza her zaman sahip çıkıyoruz. Gençlik bizim için çok önemli ve değerli. Tüm çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Biz aslında geleceğimize hizmet ediyoruz. Allah’ım yolunuzu açık eylesin. Herkesi kucaklayarak bu yürüyüşümüzü sürdüreceğiz inşallah.”