08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan Kuaförde Bir...

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan Kuaförde Bir Gün oyunu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Kasım 2022 Cumartesi - 11:56Güncelleme: 26 Kasım 2022 Cumartesi - 11:56
Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’ndan Kuaförde Bir Gün oyunu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü kapsamında, “Kuaförde Bir Gün” adlı oyunu sahneledi.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Kadın Meclisi üyeleri ve çok sayıda kadın katıldı.

Haberin DevamıReklam

Kadınların hayatın her alanında olduğunu söyleyen Zolan, “Kadın,annemiz, eşimiz, kız kardeşimiz, kızımızdır. Kadın bizim hayatımızın her alanındadır. Bizler için çok kıymetlisiniz. Biz aslında bir kuşun iki kanadı gibiyiz. Bir kanadında erkekler, diğer kanadında kadınlar var. İki kanadın da eşit ve güçlü olmasıyla kuş ancak uçabilir, hedefine varabilir. Bizler de eşit ve güçlü olduğumuz zaman daha güzele ve ileriye gidebiliriz” dedi.

Sahnelenecek Kuaförde Bir Gün adlı oyunun keyifli geçmesini dileyen Zolan, “Hepinize desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Keyifli, güzel, heyecanlı bir gün geçireceksiniz. Katkı sağlayan Kadın Meclisi Başkanımız, tüm çalışanlarımız ve siz değerli hanımefendilere katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepinize iyi seyirler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından oyun, Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularınca sahnelendi.