28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Büyükşehir Bağlama Atölyesi Korosu Denizlili müzikseverlerle...

Büyükşehir Bağlama Atölyesi Korosu Denizlili müzikseverlerle bir araya geldi

Haber Merkezi - 12 Şubat 2022 Cumartesi - 12:47 Büyükşehir Bağlama Atölyesi Korosu Denizlili müzikseverlerle bir araya geldi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Bağlama Atölyesi, Türk Halk Müziği konseriyle Denizlili müzikseverlerle buluştu.

A- A+

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sevilen türküleri alkışlar arasında seslendiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Bağlama Atölyesi Korosu sanatçıları, şef Özgür Doğan yönetiminde Denizlililere unutulmaz bir gece yaşattı.

İKİ KARDEŞ SAHNE ALDI

Konserde sahne alan 6 yaşındaki Zeynep Buğlem ile 10 yaşındaki Mehmet Eren Baytemir kardeşlerin müthiş performansı beğeni topladı. Konser sonunda konuşan Değirmenci, konsere katılan vatandaşlara, ayrıca güzel sesleri ile gece renk katan sanatçılara teşekkür ederek, “Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu özel buluşma Büyükşehir Belediyemizin vatandaşlarımıza sunduğu bu güzel hizmete sahip çıktığını gösteriyor. Sizler burada olduğunuz sürece bizler sizlere program yapmaya devam edeceğiz.  Denizli denilince sanat, kültür, sağlık ve güzel şeyler konuşulsun diye gayret ediyoruz ” dedi.

Haberin DevamıReklam

KONSERLER SÜRECEK

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın şehir dışı programı nedeniyle konsere katılamadığını kaydeden Değirmenci, “Bu imkanı bize sunan Büyükşehir Belediye Başkanımızın sizlere çok selamı var. Sizler gayret ettiğiniz, rağbet ettiğiniz ve sizlerden destek geldiği sürece inşallah konservatuarımız bağlama atölyesi, gençlik, çocuk, halk ve sanat müziği korolarımızla Denizlimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Programlarımız devam edecek” dedi.