05.12.2020, Cumartesi
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu

Beyağaç’ın yollarına sıcak asfalt

Haber Merkezi - 3 Kasım 2020 Salı - 11:13 Beyağaç’ın yollarına sıcak asfalt

Altyapı çalışmalarının tamamlandığı Beyağaç’ta sıcak asfalt dökülmeye başlandı. Çalışmaları yerinde incelemek üzere ilçeye giden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Altyapı meşakkatli bir iştir. Beyağaçlı hemşehrilemize gösterdikleri sabır ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ile birlikte ilçelerde de yol asfaltma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda altyapısı tamamen yenilenen Beyağaç ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışmalarına başlanırken, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Beyağaç ilçesinde çalışmaları inceledi. Zolan’a Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Mustafa Tekin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, daire başkanları ve beraberindekiler eşlik etti. Zolan, burada esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Altyapı çalışmaları Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) tarafından tamamlanan Beyağaç ilçe merkezindeki üst yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, çalışanlara kolaylıklar diledi. Beyağaç Belediye Başkanı Akçay ve AK Parti Beyağaç İlçe Başkanı Tekin ile bir süre asfalt serme makinesi kullanan Başkan Zolan daha sonra Beyağaç merkez ile ilçeye bağlı mahallerde görev yapan muhtarla ile bir araya gelerek, istek ve önerileri dinledi.

“TORUNLARIMIZIN TORUNLARININ KULLANACAĞI YATIRIMLAR YAPTIK”

Zolan, Denizli’nin güzelliğine güzellik katmaya devam ettiklerini belirterek, hemşehrilerinin daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için ilk günkü heyecanla gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Zolan, “Torunlarımızın torunlarının kullanacağı bir altyapı yatırımı yaptık. Zor ve maliyetli bir yatırım. İlçemizde baştan aşağı içme suyu ve kanalizasyon hatlarını değiştirdik. Ayrıca 1000 metreküplük içme suyu deposu da inşa ederek hemşehrilerimizin kullanımına sunduk. Altyapı meşakkatli bir iştir. Beyağaçlı hemşehrilerimiz sabrettiler, bize güvendiler ve destek verdiler. Gösterdikleri sabır ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BEYAĞAÇ İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Üst yapı çalışmalarının yanı sıra Muğla Caddesi ile Beyağaç-Kale ve Beyağaç-Tavas arasını da asfaltla buluşturduklarını ve yolları daha konforlu ve güvenli bir hale getirdiklerini kaydeden Zolan, “Vatandaşlarımızın nerede neye ihtiyacı varsa gidermeye devam ediyoruz. Beyağaç’taki hizmet destanı devam ediyor. Denizlimiz her şeyin en güzelini hak ediyor. Beyağaç ilçemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.