25.05.2022, Çarşamba
18 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Bayramda otobüsler ücretsiz

Bayramda otobüsler ücretsiz

Haber Merkezi - 28 Nisan 2022 Perşembe - 13:18 Bayramda otobüsler ücretsiz

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde zorluk çekmemesi için Ramazan Bayramı’nda belediye otobüslerini ücretsiz yaptı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların rahat ve huzur içinde bir tatil geçirebilmeleri için tüm bayram tedbirlerini aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda, vatandaşların bayramda mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerini daha kolaylaştırmak için belediye otobüslerini bayramın boyunca ücretsiz yaptı. Buna göre 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden ücret alınmayacak.

İTFAİYE VE ZABITA 24 SAAT NÖBETTE

Öte yandan vatandaşların tatil süresince mağduriyet yaşamaması için Büyükşehir Belediyesi diğer önlemleri de aldı. Büyükşehir Belediyesinin birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturularak, halkın acil ihtiyaçları anında karşılanacak. Vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatili boyunca görev yapacak ekiplere her türlü problemleri için “Alo 153” telefon hattından ulaşabilecek. Tüm bunların yanında Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin “112 İtfaiye”, “188 Cenaze” ve DESKİ’nin “185 Çağrı Merkezi” tatil boyunca hizmet verecek.