25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Başkan Zolan’dan Tavas ziyareti

Başkan Zolan’dan Tavas ziyareti

Haber Merkezi - 18 Mayıs 2018 Cuma - 13:43 Başkan Zolan’dan Tavas ziyareti

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, Tavas ilçesindeki yatırımları incelemek üzere ilçeye giden Başkan Zolan, Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Kent Ormanı'nın yakın bir zamanda hizmete açacaklarını açıkladı.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Tavas ilçesinde hayata geçireceği yatırımları inceledi. Ziyaret programına TOKİ’nin kura töreniyle başlayan Zolan’a Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık ve beraberindekiler eşlik etti. Tavas ilçesinde kısa bir süre sonra hizmete alacakları Tavas Kent Ormanı ile Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’ni inceleyen Osman Zolan, Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı’na kazandıracakları yeni karargah inşaatına giderek incelemede bulundu. Pazaryerinde vatandaşlarla bir araya gelen Zolan, ilçe esnafının sorunlarını dinledi.

“TAVAS’TA ÇOK GÜZEL AÇILIŞLAR GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Tavas’ta konut sahibi olan vatandaşların sevinçlerine ortak olduklarını anlatan Başkan Zolan, “Denizlimizde vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyor olmak bizim için ayrı bir huzur. Verdiğimiz her söz yerine geldiğinde omuzlarımızdaki yükler azalıyor. Emanete sahip çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Denizlimizde ve tüm ilçelerimizde güzellikler yapmaya devam ediyoruz. Tavas’ta her şey güzel gidiyor. Yakın zamanda Tavas’ta çok güzel açılışlar gerçekleştireceğiz” dedi. Zolan, konuşmasını “Bu yatırımlarımızı en yakın zamanda hizmete alacağız inşallah. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Tavasımız, Büyükşehir ile daha da güzelleşiyord” diyerek noktaladı.